سوالات متداول از نیک نگاران

شرکت نیک نگاران از فروش توسط نمایندگی های خود استقبال کرده و تمایل خود را در این رابطه اعلام میکند.جهت اعطای نمایندگی نیک نگاران نیاز است مدارکی از قبیل سند مالکیت،جواز کسب یا شرکت نامه،متراژ فروشگاه،رزومه ای از فعالیت شخص درخواست کننده.در صورت وجود شرایط اولیه نمایندگی،بازدید از فضای کسب و کار(فروشگاه یا شرکت) و مذاکرات دو طرفه در دستور کار خواهد بود.

اگر در شهرستان مد نظر نمایندگی وجود داشته باشد از طریق نمایندگی مرحله های سفارش و تحویل صورت میگرد و اگر در محل مورد نظر نمایندگی وجود نداشته باشد از طریق کارشناسان فروش مستقر در دفتر مرکزی پیگیری شده و کارهای مربوط به دریافت ابعاد و اندازه،زدن پلان،صدور پیش فاکتور،ارسال کالا و در صورت نیاز به نصب،هماهنگی آن انجام خواهد شد.

بله.کاتالوگ ها به دو صورت دیجیتال و همچنین به صورت کاتالوگ چاپی وجود دارد.

کاتالوگ دیجیتال بر روی سایت شرکت موجود است که میتوان کاتالوگ را دانلود کرد و ارسال کاتالوگ چاپی نیز با هماهنگی با کارشناسان فروش مستقر در دفتر مرکزی صورت میپذیرد که به صورت رایگان از طریق پست ارسال میگردد.

به دلیل تنوع بالای محصولات و همچنین سفارشی بودن آنها متاسفانه امکان ارائه لیست کامل وجود ندارد،اما با انتخاب محصولات مورد نظر کارشناسان به صورت تلفنی یا اینکه به صورت ارسال پیش فاکتور مشتری را از قیمت محصول مطلع خواهند نمود.

ابعاد و اندازه از طرف مشتری برای شرکت ارسال میگردد و در صورت نیاز طراحان شرکت نیک نگاران این آمادگی را دارند به درخواست مشتری جهت بازدید از فضا و محل پروژه به صورت رایگان به محل اعزام شده و چیدمان فضا در کمترین زمان ممکنه در اختیار مشتری قرار بگیرد.

خیر.قیمتهای اعلام شده بدون در نظر گرفتن هزینه حمل میباشد و قیمت ها بر اساس فروش درب کارخانه میباشد لازم به ذکر است هزینه حمل در زمان صادر شدن پیش فاکتور یا به صورت تلفنی به مشتری اعلام خواهد شد.

بله کلیه محصولات تولیدی شرکت نیک نگاران با ضمانت نامه رسمی میباشد.برای مبلمان سینمایی،صندلی همایش و آمفی تئاتر 5 سال گارانتی بدون قید و شرط و برای مبلمان اداری،صندلی اداری،میز اداری،میز کنفرانس،کتابخانه،قفسه با 2 سال گارانتی رسمی میباشد.

بله کلیه محصولات اعم از مبلمان سینمایی،مبلمان اداری و میز اداری دارای خدمات پس از فروش به صورت نامحدود زمانی میباشد.